Lista e studentëve që aplikuan në afatin e dytë të regjistrimit

Të dashur studentë,

Sipas konkursit publikojmë listën e studentëve të pranuar në periudhën e dytë të regjistrimit dhe listën e studentëve të pranuar pas kundërshtimeve.

Me respekt,

Konvikti shtetëror studentor “Pelagonia” – Shkup

Leave a Comment

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *