Njoftim

Konvikti Shtetëror Studentor “Pelagoniјa” njofton të gjithë qiramarrësit studentë, si dhe publikun e gjerë, se pas masave të marra nga institucionet kompetente, u konstatua se të gjitha tamponët në vaktin e kontrollit, si dhe në sipërfaqet e punës, ishin negative. , pra nuk u gjet asnjë bakter që do të shkaktonte helmim të përdoruesve të mensës.

Njoftojmë gjithashtu qiramarrësit se për ditët për të cilat nuk kanë shfrytëzuar vakt nga mensa pa faj të konviktit Pelagonia, pjesëmarrja e tyre mujore do të rregullohet në përputhje me rrethanat.

Leave a Comment

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *